Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Turlar

Turlar Landing Menu 1

Turlar Landing Menu 2

  • Kapadokya Turları
  • İstanbul Turları
  • Konya/Karaman Turu
  • Karadeniz Turları

Hakkımızda

Alantatur, Türkiye'deki ender turistik yerlere geziler düzenleyen bir operatördür: Mezopotamya (Mardin, Gaziantep, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman, Van, Kars, Trabzon), İç Anadolu, Karadeniz bölgesi ve Ege kıyıları.

Kataloğumuzda, programlar ağırlıklı olarak kültürel ve tarihi yönelimli olup, Rusça, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Japonca dillerinde en iyi rehberler tarafından yürütülmektedir.

Yıllar boyunca ekibimiz, seyahatlerinizin güvenilir bir garantörü olarak kendini kanıtlamıştır. Alanta Tour uzmanları, uygun bir tur bulmanıza ve tercih ve isteklerinizi karşılayan benzersiz bir gezi programı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Görevimiz, sizin için kolay ve rahat bir tur seçimini ve tatilinizi veya seyahatinizi satın almayı karlı ve keyifli hale getirmektir. Şirketimizin müşterilerine her sipariş için bireysel destek sağlıyoruz. Kişisel yöneticiniz, başvurunun alındığı andan kendi topraklarına geri dönene kadar siparişi işleme koyacaktır.

Alanta Tour ile seyahat edin!